Przeprowadzki Szczecin – od czego rozpocząć pakowanie?

Przeprowadzki bywają czasochłonne i męczące. Kluczem do sukcesu udanej przeprowadzki jest odpowiednie rozplanowanie zadań na ten czas. Co zrobić, aby te kilka dni czy nawet tygodni minęło szybko i bez zbędnych komplikacji? A czego absolutnie unikać?

 

Po pierwsze, w czasie przeprowadzki Szczecin unikaj transportu żywności. Jeszcze przed tym „wyjątkowym dniem” postaraj się wyjeść wszystkie zapasy z szafek, lodówki i zamrażarki. Wożenie makaronu czy mąki, a także takich „drobiazgów” jak kisiel czy przyprawy może być uciążliwe. Zorganizuj od firmy, której usług korzystasz kartony i pudła – najlepiej ze specjalnymi etykietami. Dokładnie opisz każdy z nich. Pakuj się „po kolei” – szafami, segmentami, pomieszczeniami. Chaos w czasie przeprowadzki (Szczecin) bywa zgubny.

 

Na pościel i ubrania doskonale sprawdzą się worki próżniowe – dzięki temu zaoszczędzisz sporo miejsca. Wszystko rób według ściśle ustalonego planu. Przeprowadzki wymagają określonego harmonogramu – począwszy od momentu ustalenia firmy transportowej, poprzez pakowanie i transport, a skończywszy na rozpakowywaniu. W każdym domu kryje się niezliczona ilość drobiazgów – to, co niepotrzebne od razu wyrzucaj. Nie ma sensu trzymać starych butów czy ubrań.

Osobno np. do walizek, spakuj rzeczy podręczne – zbiór akcesoriów (ubrania, kosmetyki, dokumenty, sztućce, ładowarkę do telefonu) niezbędnych do przeżycia pierwszej i ewentualnie drugiej nocy.

Nasi partnerzy

Copyrights to Emka-Trans, mmCreation © 2024, All rights reserved
Przeprowadzka? Napisz do nas!